Mimo, że od ponad 7 miesięcy wstrzymane są działania SEO i nie pamiętam kiedy wstawiłem nowy artykuł, to słowo kluczowe POZYCJONOWANIE WARSZAWA wbiło się na drugą pozycję.

Obecnie skaczę pomiędzy 2-3 miejscem, więc nie jest źle. Przypominam, że w Warszawie jest mnóstwo agencji marektingowych i specjalistów, a więc konkurencja jest ogromna 🙂 . Od marca bym chciał powrócić do regularnych publikacji na blogu (wpis raz w tygodniu), bo już trochę brakuje mi pisania.
Czy uda się przebić na pierwszą pozycję? Pewnie że tak, ale nie będę się na tym już koncentrował w 2024 roku. Chcę dalej cisnąć długi ogon żeby rozwijać globalną widoczność, więcej działać w social mediach i odpalić jeszcze dwa/trzy własne projekty biznesowe.
Czy opłaca się być w TOP 3 na pozycjonowanie Warszawa?
Lata, lata temu…gdy pierwszy raz udało mi się doturlać do TOP 1 na frazę „pozycjonowanie Warszawa” opłacało się przestraszliwie. Obecnie nad wynikami organiczymi są mapy, a nad mapami jeszcze kilka reklam. W miesiącu wpadają 3-4 zapytania, a kiedyś wpadały 2-3 dziennie 🙂 .
W perpsktywie roku (zakładając, że pozycje się utrzymają), to się opłaca. Nie jest jendak tak spektakularnie jak było w latach 2012-2013. Bardziej chciałem sprawdzić swoje umiejętności i oficjalnie kończę te case study z dniem dzisiejszym.
Pora na kolejne wyzwania 🙂


